Kariéra

Jako dynamická firma stále hledáme vhodné kandidáty na tyto volné pozice:

Programátor

Lokalita pracoviště: Praha
Nástup: Ihned
Druh pracovního poměru: HPP případně zkrácený úvazek

Náplň práce

  • vývoj enterprise aplikací na platformě Java,
  • analýza požadavků zákazníka,
  • tvorba technických specifikací,
  • testování a implementace,
  • poskytování technické podpory.

Požadavky

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru IT,
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • praktická zkušenost s programováním aplikací JAVA EE, JSP/JSF/Servlets, HTML, JavaScript, XML, SQL,
  • výhoda znalosti PDF a Adobe LiveCycle,
  • flexibilita, angažovanost, týmový duch,
  • chuť učit se nové technologie.
Nabízíme
  • zajímavou a tvořivou práci,
  • možnost odborného a osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • finanční prémie a benefity (stravenky, příspěvek na pojištění, notebook, telefon).

Asistentka

Náplň práce
  • administrativní podpora vedení společnosti,
  • komunikace s úřady, se zákazníky a dodavateli,
  • zajištění chodu kanceláře,
  • příprava podkladů pro účetní,
  • testování aplikací a předklad uživatelských příruček z SK do CZ,
  • sledování portálu s veřejnými zakázkami.
Požadavky
  • středoškolské vzdělání,
  • praxe v administrativě výhodou,
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel),
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.
Nabízíme
  • samostatnou a rozmanitou práci,
  • benefity (stravenky, příspěvek na pojištění, notebook, telefon).